Make your own free website on Tripod.com
NOLI
Kush ėshtė NOLI? | Muzikė pėr JU | NOLI Cinema | NOLI Studio | Shėrbimet / Ēmimet | Barcoletat | Kontaktoni me ne

noli-logo.jpg

URIME 8 MARSI !
urime8marsi2004.jpg

cinema.jpg

Klubi i pare dhe i vetem i studenteve Shqiptare

Vendi me i mire ku:
e pini kafen e mengjesit dhe mbremjes,
e krijoni dhe kontrolloni E-MAIL-in personal,
e lexoni shtypin ditor dhe javor,
e takoni shoqen/shokun tuaj,
e vizitoni kanalin tuaj me te preferuar ne mIRC (Video-audio Chat),
e degjoni dhe shikoni video clipin e kenges qe me teper e preferoni,
e inqezoni CD-ne me muziken tuaj me te preferuar,
si dhe shume RISI te tjera te perditshme...
...dhe tere kohen jeni ne afersi te Fakultetit tuaj, Bibliotekes, carshise, tregut qendres etj.

Vendi pėr Komentet Tuaja...

 Klubi i studentėve
NOLI
Q.T.Mavrovasja