Make your own free website on Tripod.com
NOLI
Kontaktoni me ne

Home

Kush ėshtė NOLI? | Muzikė pėr JU | NOLI Cinema | NOLI Studio | Shėrbimet / Ēmimet | Barcoletat | Kontaktoni me ne

noli-logo.jpg

Pėr gjithcka qė doni tė na kontaktoni, pa marrė parasysh a bėhet fjalė pėr lėvdata, sugjerime, propozime, vėrejtje apo dicka tjetėr, gjithmonė dhe prej gjithkujt janė tė mirėseardhura.

E-mail adresa e pėrgjithshme e Klubit NOLI ėshtė:

noli1@europe.com


 

Klubi i studentėve
NOLI
Q.T.Mavrovasja
tel.+389(0)2 290 238